eKidz.eu безкоштовно для українських дітей
Support for Ukrainian children


Щоб допомогти освоїтися українським дітям, що шукають прихистку від війни, ми надаємо доступ до eKidz.eu безкоштовно. eKidz.eu - це програма вивчення німецької, іспанської, та англійської мов.

Залиште у формі свій е-мейл, а також місто, де ви зупинились і ми активуємо вашу підписку на 3 місяці і надішлемо додаткові матеріали для вивчення мови, а також контакти наших шкіл партнерів, куди ви можете віддати дитину.


Після реєстрації завантажте додаток на свій мобільний пристрій з App Store або Google Play і зареєструйтесь як приватний користувач на той самий е-мейл, що ви вказали при реєстрації на сайті. Ваша безкоштовна підписка буде активована автоматично. Навчайтесь безкоштовно і бережіть себе!


Once registered with eKidz.eu (above), download the eKidz.eu app from the App Store or Google Play and register as a private user (family) using the same e-mail that you submitted when registering on the site. Your free subscription will be activated automatically. Learn without cost, take care of yourself, take care of others!


Доступно на
Доступно в

Разом з Україною #westandwithukraine: Повідомлення від генерального директора.

Наталія Тетруєва - генеральний директор та співзасновник eKidz.eu сама родом з України.


Згідно досліджень, Україна посідає друге місце за рівнем грамотності у світі. Напад Росії вже завдає жахливої шкоди Україні і ми не повинні допустити, щоб він також зіпсував майбутнє та освіту українських дітей! Кількість дітей, що були вимушені стати переселенцями шокує. Таким чином в них відбирають не тільки дім, а й культуру, національну ідентичність та освіту.

Щоб навчатися, дитина повинна мати можливість спілкуватися мовою навчання. Українські діти, що виїхали до країн, де рідною є інша мова, ризикують не отримати освіту. Давайте разом перетворимо це лихо на можливість! Можливість вивчити другу мову, мову країни перебування, а також продовжити розвивати потенціал кожної дитини як з інших предметів так і з української мови.

Обов'язковою умовою інтеграції в суспільство країни перебування є вивчення її мови. З іншого боку, українська мова має дуже символічне і важливе значення для всіх українських сімей, тому не слід нехтувати розвитком та підтримкою рідної мови. Щоб діти зберегли українську мову, їм, по перше, необхідні ресурси для її вивчення!

eKidz.eu може це забеспечити! eKidz.eu - освітня програма, що спеціально розроблена для дітей із фокусом на персоналізацію навчання: читання, прослуховування та розвиток усної мови для вивчення як рідної так і іноземної мови. Орієнтуючись на різні рівні підготовки, eKidz.eu допомагає дітям вивчати німецьку, іспанську та англійську мови.

Щоб полегшити спілкування, допомогти в інтеграції та навчанні під час війни – eKidz.eu надає відкритий доступ для всіх українських сімей та тих хто їх приймає!

Унікальність eKidz.eu полягає в можливості впровадити будь-яку мову на нашій платформі та масштабувати мобільне навчання. Наша команда з України, до якої входять ілюстратори, логопеди та психологи, вже готова приступити до створення української програми. Можливо впровадити першу версію протягом 2 місяців і тим самим допомогти українським дітям, що перебувають як за кордоном, так і в України.

Ми отримали майже чверть необхідних коштів для проекту від активного британського EdTech інвестора. Велике ДЯКУЮ за підтримку!

Наша мета – зібрати 100 000 євро , щоб створити мобільну програму, яка б повністю відповідала українській національній навчальній програмі. Долучайтесь до нашого проекту, щоб допомогти дитячій освіті.

Пожертвувати на мій рахунок GoFundMe: Help Ukrainian children stay Ukrainian

Для великих внесків , будь ласка надішліть мені приватного листа на nataliya.tetruyeva@ekidz.eu. Також можливо закупити пакет підписок для українських дітей та перевести кошти на рахунок eKidz.eu

Навчальні матеріали українською